حقایق قیمت سیم گالوانیزه فاش شد

حقایق قیمت سیم گالوانیزه فاش شد

حقایق قیمت سیم گالوانیزه فاش شد

Blog Article

در روش گالوانیزه سرد، بعد از تمیزکاری و اکسید‌زدایی مفتول سیاه توسط اعمال جریال الکتریکی و با فرآیند الکترولیزر لایه‌ای بر روی آن قرار می‌گیرد. این لایه بنا لایه گالوانیزه سرد بوده که در مقایسه با روش گرم بسیار نازک‌تر می‌باشد.

برای دستیابی به بهترین و مرغوب ترین نوع مفتول گالوانیزه لازم بوده تا شرکت های تولید کننده ی این محصول را شناخته و با مقایسه ی قیمت و سطح کیفیت هر یک از واحدها با یکدیگر اقدام به خرید آن نمایید.

در روش تولید سرد مفتول های گالوانیزه از سیستم های پیشرفته مثل برق الکترولیز و آبکاری استفاده میشود.

همچنین برای ساخت کابل های برق زره پوش، عناصر فلزی خم شده، چوب لباسی، عناصر قفسه بندی، عناصر شمشیر بازی فلزی، آویز برای سقف های کاذب، تجهیزات مورد استفاده در دندان پزشکی، چوب لباسی، دستگیره سطل و … از انواع مفتول گالوانیزه استفاده میشود.

۰۳۱-۳۴۱۵۵ آدرس شرکت اصفهان - روی منابع کلیک کنید خیابان خانه اصفهان - جنب خیابان امید - ساختمان آراک آدرس انبار اصفهان - جاده تهران - شهرک صنعتی بختیار دشت - خیابان ۷ ساعت کاری شنبه تا چهارشنبه ۸:۳۰ الی ۱۷:۳۰

سایز ۳ و ۴ میلیمتر عمدتا استفاده های کمتری دارند و در صنایع نجاری و چوبی و صنعت بسته بندی محصولات کشاورزی کاربرد دارد. کاربرد سیم مفتول

پیشنهاد می بازدید کنید کنیم مقاله ورق گالوانیزه و کاربردهای آن و چه ویژگی هایی دارد را بخوانید.

سیم مفتول به طور کلی به دو دسته فابریک و غیر فابریک تقسیم می شود:

وزن کلاف‌های مفتول گالوانیزه ایرانی با یک‌دیگر کمی متفاوت است و هم‌چنین در قطر سیم، تلرانس و یا تغییر اندک قطر دیده می‌شود.

برای ساخت توری های مرغی و همچنین تفکیک فضا در مرغداری ها روی منابع کلیک کنید استفاده میشود.

این نوع مفتول ها با جزئیات بیشتر پوشش ضخیمی که دارند در برابر آسیب و تخریب مقاومت می کنند و اگر عوامل تخریب کننده بخواهند به آن ها آسیبی برسانند پوشش از بین می رود اما سیم از بین نخواهد رفت.

سیم مفتول گالوانیزه مقاوم در برابر زنگ زدگی و چند منظوره است. همچنین در انواع مختلفی ارائه می شود.

و در پایان می توان گفت فلزهای گالوانیزه گرم عمر طولانی تری به نسبت فلز های گالوانیزه سرد دارند.

قبلینوشته قبلی:اسکلت فلزی چه معایب و چه مزایایی دارد ؟بعدینوشته بعدی:آهن برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید گالوانیزه چیست ؟

Report this page